Ремінь як ознака статусу та смаку
У наш час ремінь перестав бути звичайним функціональним аксесуаром. В залежності від якості виробу, виробника, матеріалу та інших показників ремені стали такою ж ознакою гарного смаку та високого статусу, як, скажімо, запальничка «Зіппо» чи ручка «Паркер».
Як обрати краще?
У пошуках ременя, що відповідав би всім вимогам, можна завітати як до універсальних крамниць, так і до спеціалізованих бутіків. Можна відштовхнутись від каталогів виробників. А можна об’єднати всі ці кроки, завітавши до інтернет-магазину https://virginia-conti.com.ua/remni-optom.html. Тут ви зможете не лише обрати виріб до вподоби, а й купити оптом шкіряні ремені.
Виготовлені за унікальним способом дублення, ремені італійських майстрів, вони тривалий час зберігають початкову форму без жодної деформації. Це ще одна ознака якості!
Ремінь – шкіряний чи підробка?
Сьогодні на ринку багато ерзаців, які зовні не відрізниш від оригіналу. Щоб не помилитися у виборі, варто запам’ятати кілька «хитрощів», за якими можна розрізнити натуральний та штучний вироби зі шкіри.
- Неоднорідність поверхні. Саме це визначає натуральність, адже справжня шкіра ніколи не може мати ідеально гладку поверхню.
- Ремінь з натуральної шкіри важитиме більше, ніж зі штучної.
- Якщо вартість начебто шкіряного ременя є низькою – це привід замислитися.
- Якщо від ременя відчувається різкий запах пластмаси (особливо це відчутно, якщо ремінь новий), то про натуральну шкіру гарантовано не йдеться.
- Натуральна шкіра від води на деякий час змінить колір, а самі краплі ремінь «вбере» в себе. На ремені зі штучного матеріалу вода так і залишиться крапельками, доки вони не висохнуть прямо на поверхні.
Що можна вважати шкірою?
Залишимо ексклюзивні та надкоштовні ремені з крокодилів, змій, страусів та іншої екзотики. Найчастіше ми маємо справу зі шкірою великої рогатої худоби наших широт або ж свиней. Вона також є достатньо якісною, адже має натуральне походження. Ба більше, поширеною є практика, коли на шкіру буйвола чи бика наносять тиснення, яке імітує візерунки, характерні для шкіри «благородних» рідких тварин.
Натуральна шкіра обов’язково проходить процедуру рослинного дублення. Її поверхня, якщо дивитися на вже готовому ремені, завжди двостороння, а от штучний пояс буде цілісним або складатиметься з двох поєднаних між собою частин. І ще: натуральна шкіра практично не викликає алергії при контакті з тілом. А ось від її замінників часто виникають подразнення.