П'ять ключових цілей антиукраїнських санкцій Кремля

01.11.2018, 15:35
Кремль знову готує "багатоходівки" - фото 1
Кремль знову готує "багатоходівки"

Політолог Олексій Мінаков проаналізував санкційний список росіян щодо українських політиків та бізнесменів та доходить до висновку, що метою його публікація була спроба легітимізація агентів впливу Кремля в Україні.

1. Кандидат в президенти Юлія Тимошенко.

Тепер вона може сказати, що не "кремлівська зозуля", бо у санкційному списку. Цей момент - знаходження у списку Тимошенко - підкреслюють агенти Кремля, той же біглий Гужва. Співпадіння? Не думаю.

2. Олігарх Віктор Пінчук.

Він фактично пропонував здати Росії Крим в обмін на мир на Донбасі. Такі українські олігархи, які прагнуть компромісу з Путіним, цікаві Кремлю. Тому йому і подарували захист від звинувачень у намірах капітулювати перед Путіним.

3. Керівник "112 каналу" Єгор Бенкендорф.

Тепер ніби РНБО збирається ввести санкції проти телеканалу, керівник якого потрапив до санкційного списку Кремля. Москва хоче виставити на посміховисько тих, хто підтримує санкції проти пропагандистських каналів.

4. Родина екс-регіоналів Гереги.

Достатньо сказати, що вони до сих пір мають бізнес в Криму і фірму в Росії.

5. Заступник керівника зовнішньої розвідки Сергій Семочко.

Кремль прагне дискредитувати резонансне розслідування журніластів тим, що воно направлене проти особи, яка в санкційному списку Кремля. Мовляв ніякий він не агент Кремля, що ви таке кажете.

Мета Кремля - змішати колоду карт. Ті, до кого були серйозні претензії через підозри у проросійськості, малюються "ворогами Путіна". Все інше - лушпайки.

 

Пост Олексія Мінакова на фейсбуці:

Без Табу

Публикации