Президент України зателефонував спікеру Джонсону, щоб той роздуплявся

28 марта, 20:01
Володимир Зеленський примушує спікера Конгресу працювати - фото 1
Володимир Зеленський примушує спікера Конгресу працювати / ОПУ

Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Майком Джонсоном, який затягує голосування за законопроєкт, що передбачає надання Україні допомоги на $60 млрд.

Президент України розповів спікеру Джонсону про ситуацію на полі бою і наголосив, що лише за минулий тиждень українські міста та громади зазнали ударів 190 ракетами, 140 Shahed та 700 КАБами. Виведена з ладу найбільша українська ГЕС.

"У цій ситуації швидке ухвалення Конгресом допомоги для України критично важливе. Ми усвідомлюємо, що в Палаті представників є різні позиції щодо того, як це зробити, але головне – щоб питання допомоги Україні залишалося чинником об’єднання", - заявив Президент.

Зеленський пояснив спікеру, наскільки критичною для України зараз є військова допомога, і що її слід ухвалити якнайшвидше. Нагадаємо, саме Джонсон блокує виділення допомоги Україні з кінця минулого року. Цим скористалась Росія та взимку провела наступ на Донбасі та Запоріжжі. Попри те, що окупанти понесли великі втрати, вони зуміли захопити Авдіївку та просунутись на інших напрямках.


Публикации