Повномасштабне вторгнення Росії було неминуче

17 апреля, 11:43
Росія готувала вторгнення дуже давно та ретельно - фото 1
Росія готувала вторгнення дуже давно та ретельно / Ройтерз

Я зазвичай не несу сюди тексти про події сьогодення, але хай цей текст побуде і тут.

Мені вже трохи набридло що люди починають гратись в абсолютно безперспективну гру намагаючись розповісти що якби певні політичні події в нашій країні відбулись інакше, то не було б повномасштабної війни. Історія не знає слова «якби», але знає факти. Тож коротко нагадаю про події які відбувались в росії до повномасштабної війни:

З 2014 року почали формуватися бригади армійської авіації та гелікоптерні полки на базі колишніх авіаційних баз армійської авіації. Бригади ППО були реформовані в дивізї ППО (збільшені).

В 2015 році росія запустила будівництво рокадного залізничного сполучення по лінії Журавка-Боченково (Воронежська та Ростовська області). Рокада, від французького rocade «об'їзна дорога» — залізна, шосейна чи ґрунтова дорога у прифронтовій смузі, що проходить паралельно до лінії фронту.

Рокади використовуються для маневрування військ та перевезення матеріальних засобів. Закінчили в 2017 році, вартість склала $80 000 000. Також командуванням ВПС та ППО переформовані назад в армії ВПС та ППО. Почалося переформування авіаційних баз в авіаційні дивізії, бригади та полки.

В 2016 році формуються окремі ремонтно-евакуаційні полки. Також на військових аеродромах вздовж кордону з Україною починаються відновлювальні роботи, які логічно закінчуються перекиданням авіаційного складу який починає звикати до місцевості. Окрім того невелика відстань дозволяє здійснювати польоти з повним завантаженням без необхідності використовувати доп.баки. Також розпочато роботу зі створення 24 виробничо-логістичних комплексів (ПЛК) до 2020 року. Формуються окремі полки, батальйони та роти багатовісних важких колісних тягачів (МТКТ), оснащених сідельними тягачами. Створюються мобільні ракетні бригади ППО з метою можливості оперативного використання їх на потрібній ділянці.

2017 року, за підсумками навчань у росії, в РЖД було направлено запит мати до 2019 року не менше 30 000 універсальних платформ, які зможуть залучатися «для переброски войск на стратегических направлениях» (с)зам.міністра оборони росії Булгаков. Станом на 2017 рік у РЖД було 47 700 універсальних платформ із середнім терміном служби у 29 років за нормативного терміну служби у 32 роки. Темпи модернізації платформ складали 5000 штук на рік.

2018 рік, в росії формують систему мобілізаційного резерву. Робота над цією системою почалась в 2015 році з окремого наказу «О создании мобилизационного людского резерва Вооружённых сил росии».

В тому ж році почали формуватись окремі батальйони РЕБ. Нагадаю що в той момент у нас було все дуже погано як і з БПЛА так і з будь яким видом корегованих боєприпасів. Також, окрім розвідувальних бригад загальновійськових армій та розвідувальних батальйонів у складі дивізій та бригад, почали формуватися окремі роти спеціального призначення (орспн) у складі загальновійськових армій.

Загалом починаючи з 2018 року кількість доступної інформації по стану справ в російській армії різко зменшилася - і це теж не від того що вони вирішили перейти на мирні рейки.

І це я тільки взяв те що на поверхні, і те що могла побачити БУДЬ-ЯКА ЛЮДИНА яка хоч трошки цікавилось станом справ в російській армії, і не зациклюватися на усіляких реформах стрілецького озброєння, форми, екіпірування (той же «Ратнік» виготовляється з 2014) і тому подібного. Тепер додаємо сюди внутрішні проблеми в США з БЛМ і тим же штурмом Кпітолію які показали загальний розбрат в внутрішній політиці США, ковід та викликаний ним економічний спад, вихід (втеча) американських військ з Афганістану, газова голка в Європі перевірка боєздатності російських військ в Сирії і ще безліч факторів. Повномасштабне вторгнення було неминуче. Воно могло відбутись на рік пізніше, або навпаки раніше, могло мати інший стратегічний задум, але воно все одно б відбулось. Не для того росія вкидала неймовірні гроші в армію, будувала агентурні мережі та реалізовувала диверсійні заходи щоб просто так все кинути.

Не для того було покладено безліч сил та часу на просування проєкту модернізації нашого флоту в наслідок якого ще в 2012 році наші патрульні катери залишились без торпедних апаратів, не для того проект «новоросія» вперше засвітився на путінському зібрані на озері Селігер ще в 2008 році.

Я молодший сержант, і я чомусь все це знаю - бо мені було не пофіг на те що відбувається навколо моєї країни. Аде з народу хочеться тільки бігати з криками «нас не попередили» і «війни б не було». Війна була б все одно, без варіантів. бо підготовка до неї в росії почалась в вересні 2003-го року, з острову Тузла.

телеграм-канал Сергія Громенка

Публикации