Осередки РПЦ в Україні масово переходять до українського православ'я

29.03.2022, 09:42
Україна переможе! - фото 1
Україна переможе! / ПЦУ

Потрібно було вбити сотні українців та знищити пів країни, щоб попи зрощуміли, що їх РПЦ - ворог України.

Близько 100 громад перебувають у процесі переходу до Православної церкви України. Про це оголосив предстоятель ПЦУ Епіфаній в ефірі національного телемарафону.

"Протягом останніх днів ми бачимо початок хвилі переходів громад з боку РПЦ до ПЦУ. І протягом практично декількох днів ми вже оформили більше 50 переходів. Зараз ми говоримо, що вже близько 100 громад визначилися, вони вже в процесі переходу. Тобто поступово українці, які перебували в духовній омані до цього часу, починають прозрівати. Громада за громадою, по всій Україні, в кожній області, не тільки на Заході, а і в Центрі, на Сході і на Півдні", - повідомив панотець.

"А згідно з законодавством, кожна громада має право зміни своєї юрисдикції. Тому я закликаю надалі громади московського патріархату приймати відповідні рішення, не мовчати, а долучатися до визнаної Православної церкви", - сказав Епіфаній.

Нагадаємо, що після отримання Томосу в Україні була створена єдина помісна церква, а колишня УПЦ МП втратила свій статус і перетворилася на філіал РПЦ, проте продовжувала й надалі свою антиукраїнську діяльність. Лише з початком великого російського вторгнення співробітники РПЦ в Україні почали прозрівати.

Укрінформ

Публикации