Ноутбук ігровий та ноутбук для дизайна

03 мая, 16:46
Ноутбук ігровий та ноутбук для дизайна - фото 1

Ноутбук — зручний і компактний комп’ютер, яким комфортно користуватися вдома, на роботі або в подорожі. Але для різних завдань компанія Lenovo розробляє окремі комплектації, щоб користувач працював з максимальною ефективністю або грав з задоволенням.

 

Саме тому ексклюзивний магазин Lenovo Shop пропонує придбати ноутбук ігровий в Україні, а також моделі, спеціально створені для дизайну, навчання, офісу та під інші вимоги.

Ігровий ноутбук

Геймерський ноутбук — пристрій, що має забезпечувати повне занурення у гру, пропонуючи користувачеві яскраву, чітку графіку та звук, роботу без затримки, мінімальний час відгуку та високу частоту оновлення. Для цього ігрові лаптопи комплектуються продуктивними відеокартами третього (RTX 3050, RTX 3060) та четвертого (RTX 4090) покоління, в тому числі з підтримкою технології ШІ для якісного рендерингу. Оптимальний екран для геймерів має діагональ 16 дюймів і вище, а також потрібен потужний процесор, оперативна пам’ять не нижче 8 ГБ (а краще 32 або 64 ГБ) та продуктивна система охолодження. Підбір комплектуючих визначає, скільки коштує ноутбук і наскільки «важкі» завдання він «потягне».

Найкращий досвід при цьому забезпечують наступні серії Lenovo:

  • ideapad Gaming 3;
  • LOQ;
  • Legion 5, Legion 9, Legion Slim 5, Legion Slim 7, Legion Pro 5, Legion Pro 7.

Геймерські ноутбуки не тільки підходять для потужних завдань, але й виглядають стильно, агресивно, маючи при цьому зручну, ергономічну клавіатуру з опцією підсвітки. Це дозволяє з комфортом грати навіть в темному приміщенні, а також використовувати пристрій для інших «важких» завдань (стримінг, редагування відео, фото). Завдяки широкому асортименту серед продукції Lenovo можна недорого обрати бюджетну модель для геймерів-початківців або фламанський лептоп по приємній ціні для профі.

Ноутбук для дизайнера

Ключовим фактором вибору нотубуків для дизайну є характеристики дисплею, що повинні забезпечувати максимально натуральну передачу кольорів. Тому лептопи для роботи з векторною, растровою графікою, для 3D-моделювання, відеомонтажу та інших завдань мають наступні характеристики:

  • екран з покриттям проти відблиску, з високою роздільною здатністю та з IPS-матрицею, що забезпечує гарне колірне охоплення до 100%, оптимальний контраст (до 1550:1) та яскравість до 600 ніт;
  • продуктивна графічна карта, особливо для роботи з тривимірною графікою чи в програмі After Effects (наприклад, ТОП-варіант RTX A4500);
  • оперативна пам’ять від 32 ГБ, яка дозволить швидко і з комфортом працювати з текстурами, великими файлами (наприклад, з «важкими» фото і відео);
  • потужні процесори AMD Ryzen 5, 7, 9, Intel Core i7 або i9 від 12 до 24 ядер;
  • SSD-накопичувач від 512 до 2048 ГБ, що забезпечить швидкість обробки даних та зберігання проектів.
  • Розмір екрану ноутбуку в будь-якому випадку поступається габаритам монітору стаціонарного комп’ютера, тому діагональ обирається, виходячи зі зручності транспортування. В лінійці Lenovo існують компактні і легкі моделі від 13.3 до 15 дюймів та ноутбуки з дисплеями до 17 дюймів. Особливо зручна модель ThinkBook Plus G3 IAP має основний екран 17.3" та додатковий сенсорний дисплей 8" для покращеної мультизадачності.

В магазині Lenovo Shop ви зможете вибрати дешевий або преміальний ноутбук для дизайна за вигідною ціною, отримавши гарний робочий інструмент для ефективної творчості. За необхідності разові витрати легко зменшуються за рахунок опції купівлі в кредит. Продукцію можна замовити з доставкою у Львові, Києві чи в будь-якому місті України.


Публикации