Нардепа Полякова вбив коктейль з метадону та бухла

10 октября, 13:45
Антон Поляков - фото 1
Антон Поляков / скриншот

Стала відома поки що неофіційна версія смерті одіозного нардепа Антона Полякова, який помер у 33-річномі віці у таксі після спільної пиятики зі знйомим.

Подробиці про причину смерті Полякова повідомила чомусь народна депутатка з фракції "Слуга народу" Галина Янченко.

Вона заявила у facebook, що має дані про результати токсикологічного дослідження крові Антона Полякова – його смерть настала через одночасну дію на організм алкоголю та метадону.

"Смерть Антона Полкова наступила в результаті реакції алкоголю та метадону. За моєю інформацією, це показала токсикологія", - написала політикиня.

Водночас у прокуратурі на питання, чи відповідає дійсності повідомлення Галини Янченко про смерть нардепа від змішування алкоголю з метадоном, відповіли, що "не отримували результатів токсикологічної експертизи", і тому наразі не можуть ні підтвердити, ні спростувати цю інформацію.

Метадон – напівсинтетичний наркотичний лікарський засіб, заборонений у всіх країнах світу через високу смертність. Є синтетичним аналогом морфію. Одночасний прийом алкоголю та метадону вкрай небезпечний для організму, адже може призвести до летальних наслідків навіть при невеликих дозуваннях. Схоже, скандальний нардеп про це не знав.

УП

Публикации