Наблюдатели ОБСЕ попали на мины
ОБСЕ не смогла проехать
/ 24tv.ua
Наблюдатели Специальной мониторинговой миссии ОБСЕ вместе с первым заместителем главы миссии Александр Хуг не смогли попасть в Светлодарск Донецкой области.
Об этом сообщила пресс-служба ОБСЕ в Twitter.
"Хуг и другие наблюдатели ОБСЕ не смогли проехать по дороге М-03 в Светлодарска. Стороны не изъяли мины и боеприпасы, которые не разорвались", - говорится в сообщении.
Указывается, что в Общем центра контроля и координации прекращения огня на линии разграничения сторон не удалось обеспечить процесс разминирования.
Інше на тему
Бетонували пам'ять, як у Маріуполі: історія соляної шахти Саліна, що стала братською могилою
14:01
20 хвилин у бою і квиток в один кінець: скільки насправді живуть російські новобранці на фронті
13:41
Бізнес на СЗЧ: на Одещині військовий та іноземець вимагали $8500 за повернення на службу без покарання
13:00
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01