Коригувальник вогню по Миколаївських казармах отримав довічне

27.12.2022, 18:27
Геннадій Герман отримав довічне - фото 1
Геннадій Герман отримав довічне / Судовий репортер

Колаборанту, коригувальнику вогню по Миколаївських казармах, екс-главі Миколаївської окружної прокуратури Геннадію Герману Приморський суд міста Одеси виніс вирок - довічне ув'язнення.

Зрадник з березня по квітень 2022 р. повідомляв окупантам про позиції ЗСУ на Миколаївщині, персональні дані українських військових та співробітників ДСНС, паролі для проходження блокпостів, результати обстрілів,кількість загиблих, звітував про стан мостів, завантаженість доріг тощо.

Внаслідок дій Германа росіяни змогли завдати важких втрат силам спротиву. Зокрема, Герман відповідальний за обстріл по Миколаївських казармах, коли загинули десятки бійців Нацгвардії.

Геннадій Герман народився на Харківщині, в селі Добренька. Вищу освіту здобув у Національній юридичній академії Ярослава Мудрого. Працював в органах прокуратури Полтавської та Харківської областей. Миколаївську окружну прокуратуру очолив за рік до повномасштабної війни, у березні 2021 року. До призначення на цю посаду працював в Офісі Генерального прокурора.

Коригувальник вогню по Миколаївських казармах отримав довічне - фото 212641

Родичі загиблих жертв Германа на заіданні / Судовий репортер

Росіяни отримували інформацію від прокурора з 4 березня по 4 квітня. За цей час, за даними правоохоронців, в регіоні загинули щонайменше 112 цивільних та 383 військовослужбовців ЗСУ. Також було зруйновано велику кількість критичної інфраструктури.

Затримали Германа 4 квітня. Наступного дня йому повідомили про підозру, а 6 квітня відправили до СІЗО.


Публикации