Індія дала добро на участь в Саміті миру

20 мая, 15:52
Індія обирає сторону добра - фото 1
Індія обирає сторону добра

Прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді заявив, що його країна братиме участь у зустрічі G7 щодо України, а також у Глобальному саміті миру.

«Індія братиме участь у всіх важливих самітах, які просувають порядок денний глобального миру, безпеки та розвитку», – сказав Моді в інтерв'ю PTI.

Він зазначив, що Індія «підтримає голос Глобального Півдня на цих самітах, щоб сформувати глобальний дискурс і просувати концепцію розвитку, орієнтованого на людину та процвітаючого світу».

«Рівень участі залежатиме від термінів, логістики та паралельних зобов'язань», – уточнив прем'єр.

Глобальний саміт миру відбудеться 15-16 червня на курорті Бюргеншток у Швейцарії. Станом на 15 травня свою участь підтвердили 50 країн із 160 запрошених. Росію на Саміт запрошено не було, хоча вона сама неодноразово заявляла, що відмовиться, навіть якщо її запросять.

Вже відомо, що президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва відмовився від участі у Саміті миру. Крім того, не приїде президент ПАР Сиріл Рамафоса. Їх відмова співпала з візитом Путіна до Китаю. Натомість сам Китай досі не оголошував про свою участь або відмову від неї.

Слово і діло

Публикации