Хресна хода на Київ як прояв «русского мира»

11.07.2016, 11:08
Камо грядеши - фото 1
Камо грядеши / Дмитрий Вулканов via Facebook

Речник УПЦ КП Євстратій Зоря розповідає, що спільного в хресної ходи УПЦ московського патріархату та антимайдану, та пропонує на противагу провести українську хресну ходу.

Пам'ятаєте, як у відповідь на Майдан партія Януковича робила своє зібрання, яке згодом прозвали анти-Майданом?

Київський Патріархат з 2009 року проводить 28 липня Хресну ходу в центрі Києва на честь подвійного свята: Хрещення Руси-України та вшанування св. Володимира.

В минулому 2015 році керівництву МПвУ спало на думку зробити те саме: 27 липня до столиці було зібрано прихильників російського православ'я на їхню власну ходу.

Цього року здалося замало одноденного ходу – вирішили організувати його через всю Україну протягом чотирьох тижнів. Фінал походу – 27 липня у Києві.

Навіть спонсорують це шестя (і організаційно, і у медіа) – ті самі політики, що стояли за анти-Майданом. Разом вони хочуть довести, що саме Московський Патріархат – це і є Україна, що тут – простір «русского мира».

Що робити тим, хто так не вважає? Хто цим занепокоєний (а я спостерігаю, як це занепокоєння шириться в суспільстві)?

Думаю, що найкращою відповіддю має бути зібрання української громади на Хресну ходу 28 ЛИПНЯ – від Володимирського Собору до пам'ятника св. Володимиру.

Максимально численне і багатолюдне зібрання!

Докладніше про Українську Хресну ходу – тут:

30 листопада 2013 р. Українська Церква захистила право свого народу на Майдан. 28 липня 2016 р. народ має нагоду стати на захист незалежності своєї Української Церкви.

Мирно. І тому – переможно.

P.S. Хочу підкреслити – заплановані заходи МП та наш не перетинаються ні у часі, ні в просторі: хресна хода МП планується 27 (!) липня від Володимирської гірки в Лавру, наша хода – 28 (!) липня від Володимирського собору до Володимирської гірки.

Пост Євстратія Зорі на Facebook

Без Табу

Публикации