Година більшовизму й ненавісті в Раді закінчилась

07.12.2017, 17:55
Боротьба триває (с) - фото 1
Боротьба триває (с) / Олег Федонюк via Facebook

Народний депутат Роман Семенуха обурений діями своїх колег, що вкотре продовжили мораторій на продаж землі.

Нажаль парламент вдев'яте продовжив мораторій на продаж землі. Я проголосував червоною кнопочкою проти популізму. Українського селянина знову позбавили можливості розпоряджатися своєю власністю.

Насправді політичний фарс не мав ніякого сенсу. Адже в перехідних положеннях Земельного кодексу йдеться про те, що мораторій буде автоматично продовжуватись до того часу, поки не буде прийнятий Закон про обіг земель сільськогосподарського призначення.

Коли цей парламент продовжив мораторій минулого року, він зобов’язав Уряд до 1 липня 2017 – го року надати модель запропонованого ринку землі. То де ж цей закон?

Мораторій на продаж землі діє з 2001 – го року. Шістнадцять років українців лякають тим, що країна не готова до ринку землі. За цей час із 7 мільйонів пайщиків мільйон вже померли. З них 400 тисяч так і не змогли передати право власності на землю своїм рідним. Мораторій вигідний адміністраціям, прокурорам, правоохоронцям, які, користуючись відсутністю прозорих правил і закону, наживаються на українських селянах. Всі вони, а також депутати, які продовжують мораторій, нічим не кращі за більшовиків, які так само у 20-х роках позбавили українців землі, а через десять років знищили мільйони селян під час Голодомору.

Істина проста: багатий селянин, який стане реальним господарем на своїй землі, - це загроза для деспотичної влади.

Пост Романа Семенухи на фейсбуці

Без Табу

Публикации