Глава МЗС Німеччини: Євросоюз розшириться від Лісабона до Луганська

02 октября, 14:03
Міністро закордонних справ ФРН Анналена Бербок - вірний друг України - фото 1
Міністро закордонних справ ФРН Анналена Бербок - вірний друг України / ОПУ

Глава МЗС Німеччини Анналена Бербок під час візиту до Києва 2 жовтня заявила, що Європейський Союз невдовзі розшириться від Лісабона до Луганська.

"Майбутнє України – у Європейському Союзі, у нашій спільноті свободи, і незабаром вона розшириться від Лісабона до Луганська. З кожним селом, з кожним метром, який звільняє Україна, з кожним метром, де вона рятує своїх людей, вона також розширює свій шлях у ЄС", - заявила пані Бербок, спілкуючись з журналістами у столиці, куди вона прибула для участі у неформальній зустрічі міністрів закордонних справ ЄС.

Бербок запевнила, що європейські друзі та партнери будуть підтримувати Україну на цьому шляху. У цьому зв’язку вона також підкреслила, що Україна спроможна проводити вражаючі реформи на тлі жахливої російської агресії.

"Це речі, такі як зміна законодавства у сфері юстиції, у сфері медіа, але також які стосується боротьби з корупцією, і про це ми відкрито говоримо з нашими партнерами тут, в Україні, що ми разом можемо розширювати цей шлях", – зазначила Бербок.

Глава МЗС Німеччини прибула в Україну вдруге цієї осені.

Українська правда

Публикации