Фіцо вдало прооперували - його життю нічого не загрожує

16 мая, 13:12
Роберт Фіцо прийшов до тями після операції, що тривала кілька годин - фото 1
Роберт Фіцо прийшов до тями після операції, що тривала кілька годин / АФП

Віцепрем’єр-міністр Словаччини Томаш Тараба заявив, що загрози життю прем’єр-міністру Роберту Фіцо, який 15 травня пережив замах, немає.

«Я був шокований ... на щастя, наскільки мені відомо, операція пройшла добре – і я думаю, що зрештою він виживе ... зараз його життю нічого не загрожує», – сказав політик.

Роберт Фіцо прийшов до тями після операції, що тривала кілька годин, повідомили пізно ввечері 15 травня місцеві ЗМІ. Однак вони не надали жодної додаткової інформації.

Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо був поранений 15 травня після того, як у нього вистрілив озброєний чоловік після виїзного засідання уряду у місті Гандлова, приблизно за 200 кілометрів від столиці Братислави. За словами очевидців, Фіцо підійшов до місцевих жителів після засідання уряду, після чого пролунало кілька пострілів.

В уряді раніше заявили, що Фіцо перебуває в небезпечному для життя стані, але про характер поранень офіційно не повідомляли.

За даними ЗМІ, премʼєр-міністра поранено в груди і живіт. Поліція затримала підозрюваного одразу після нападу.

Роберт Фіцо обійняв посаду прем’єр-міністра Словаччини в жовтні 2023 року після того, як на парламентських виборах перемогла його партія «Курс – соціальна демократія». Після перемоги Фіцо виступив проти військової допомоги Україні.

Радіо Свобода

Публикации