Дочь Оли Фреймут вышла на подиум (фото)

26.10.2017, 10:45
Оля Фреймут - фото 1
Оля Фреймут / instagram.com/freimutolia

Украинская телеведущая Ольга Фреймут похвасталась достижениями первенца - дочери Златы Митчелл.

Оля Фреймут, которая недавно стала Директором "Школи панянок" в проекте "Від пацанки до панянки 3", опубликовала в соцсети трогательный снимок со старшим ребенком.

В комментарии телезвезда сообщила, что 25 октября Злата приняла участие в показе мод. Во время дефиле девочки многодетная мама осознала, что дочка уже повзрослела и совсем скоро начнет взрослую жизнь без нее.

"(орфография Фреймут сохранена, - прим.ред) Пам'ятаю День її перших кроків: Злата спокійно підвелася і пішла. Так впевнено , ніби десь до появи на світ пройшла курси моделей. Білюсінька, кучерява, усміхнена і тоді ще єдина... Вчора, коли донечка йшла подіумом, я вперше відчула страх , що вона вже у напрямку незалежності. Її кроки не до мене, а радше від мене. Маю трьох діток , і я більше собі не належу. Серце набуло безмежних розмірів , окрім безкінечної любові, у ньому тривога і страх за три маленькі долі, у яких я за старшу...", - подписала кадр Ольга.

Ольга Фреймут с дочкой Златой - фото 84788
Ольга Фреймут с дочкой Златой / instagram.com/freimutolia

Напомним, ранее Ольга Фреймут резко высказалась в сторону отца Златы - британца Нила Митчелла. Телеведущая заявила: "Мій перший чоловік — це чоловік періоду мого рагульства".

Без Табу

Публикации