Депутати звільнили віцепрем’єр-міністра Кубракова

09 мая, 12:51
Кубракова звільнили з посади - фото 1
Кубракова звільнили з посади / Бабель

9 травня Верховна Рада 272 голосами “за” звільнила з посади віцепрем’єрміністра з відновлення України – міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександра Кубракова.

Звільнення одного з найбільш медійних міністрів, попри деякі обережні чутки та повідомлення про розмови на високих тонах у стінах Ради в березні 2024-го, стала несподіванкою. Навіть для Кубракова, принаймні, він так дав зрозуміти.

У себе на фейсбуці він написав, що керівництво фракції “Слуга Народу” та очільник Уряду Денис Шмигаль це рішення з ним не обговорювали, ба більше, він не був запрошений на засідання фракції та профільного комітету.

Під час голосування парламенту самого віцепрем'єра, як і прем'єр-міністра не було в залі. То ж він не почув розгромну критику та формулювання, які точно не варто додавати до резюме, якщо плануєш і надалі будувати кар’єру.

Нові виклики зумовлені повномасштабним вторгненням вимагають здійснення системної, передбачуваної та спрямованої на результат регіональної політики. Проте політика, яка здійснюється сьогодні міністерством в частині регіональної політики перебуває в критичному стані, - безжальні для Кубракова формулювання у пояснювальні записці щодо представлення на звільнення міністра.

Попри скандальність звільнення Кубраков заявив, що залишається лояльним та готовий звітувати про свою роботу перед владою та суспільством.

Завжди готовий до відкритого діалогу та детального звіту щодо роботи Міністерства за всіма напрямками у моїй відповідальності, - реакція Олександра Кубракова на власне звільнення 9 травня.

З Кабміну Кубракова не звільнятимуть, його можуть понизити в посаді. У парламенті хочуть поділити питання інфраструктури та регіональної політики, якими займається Кубраков, між двома міністерствами.

24 канал

Публикации