Ціна слави: Де й на чому краде влада

19.11.2018, 10:25
"Велич" потребує великих грошей - фото 1
"Велич" потребує великих грошей

Минулих вихідних провладний "блогер" Карл Волох у пориві відвертості розкрив схеми та методики режиму Порошенка, коли пихато заявив, що влада просто мусить красти, щоб триматися на плаву. Журналіст Дмитро Гнап деталізує ці тези та конкретизує, де й що саме крадуть во славу Петра Порошенка.

Те, про що я багато вже разів писав, "лєкго і нєпрінуждьонно" вчора підтвердив провладний коментатор Карл Волох. А саме: що телеканал "Прямий", який вихваляє президента, фінансується з бюджетних крадіжок.

Карл Волох, мабуть, вже сам не радий своєму допису:

Ціна слави: Де й на чому краде влада - фото 159852

Це було зрозуміло і раніше. Адже формальний власник телеканалу - екс-регіонал Макєєнко банально не має грошей, щоб утримувати таке недешеве задоволення як телебачення. Відтак, постає питання: звідки гроші на цей бенкет? Ну ось, Волох нам все чесно пояснив: крадуть.

На чому крадуть? Ось на чому:
- крадуть на "Укроборонпромі"
- на фіктивних тендерах "Центренерго"
- на фіктивних тендерах "Укртрансгазу"
- на Одеському припортовому заводі
- на контрабанді
- на "Роттердам плюсі"
- на багатомільярдному рефінансуванні банків
І ще багато на чому... "Такіх прімєров мілліон..." - як пише Волох. Вкраденого цілком вистачає і на телеканал, і на орди платних коментаторів, і ще й на премію головнокомандувачу за організацію цієї звитяжної боротьби.

Пікантності ситуації додає те, про що Волох забув згадати. А саме, що канал "Прямий" до Майдану називався "Тоніс" і належав старшому сину Януковича. А після Революції, вжууух - став "Прямим" і опинився в руках Порошенка і компанії. Відтак, чистий збіг, але Генпрокуратура в суди досі не передала жодної кримінальної справи по корупції Януковича. На відміну від справи про державну зраду, саме в корупційних оборудках провину Януковича довести легко і швидко. Але ці справи вкриваються пилом в кабінетах ГПУ.

Шкода, що Волоху ніхто не пояснив, що крадіжки з бюджету, чим би їх не виправдовували - це тяжкий кримінальний злочин. Як і умисне гальмування кримінальних проваджень. За що Порошенко зі спільниками має сісти на лаву підсудних. І вже звідти пояснювати, як він боронив Україну. Не забуваючи набивати власні кишені грошима.

Пост Дмитра Гнапа на фейсбуці:

Без Табу

Публикации