Чому у Празі розкопано могилу Олександра Олеся

03.01.2017, 13:43
3
Чому у Празі розкопано могилу Олександра Олеся - фото 1

Журналіст видання Дзеркало тижня Оксана Денисова про шокуючі новини з Праги.

нє, ну а можна на два дні сходить в гори і шоб за цей час нічого не сталося, га?

У Празі розкопано могилу Олександра Олеся. Якийсь гражданін Швейцарії хоче поховати у тій могилі свого батька, бо цей батько, на прізвище Михайлишин, платив за місце Олеся на Ольшанському кладовищі (рента, 20 тис.крон раз на 10 років). Чому цю ренту не платило посольство - загадка природи. Михайлишин нещодавно помер, син хоче якнайшвидше закопати батька, бо, мабуть, спізнюється на зворотній літак до Швейцарії, і сину глибоко по фігу, чиї кістки в тій могилі лежать. Посольство морозиться, в прес-службі МЗС у відповідь на репліку “ там зараз могилу розкопують” ввічливо просять “надіслати інформаційний запит”. В зв’язку з цим, є чотири питання:

1.До посольства України в Чехії. Як можна було 25 років так їблувати шоб ні разу не сплатити тої ренти?

2. До діяспори. А де, я ізвіняюсь, гроші, які чеська влада виділила організації "Українська ініціатива" на ті могили? Як діла, Євросоюз?

3. До гражданіна Швейцарії. Як можна витрусить з могили кістки шоб покласти туди інші? І якщо, дядьку, вам пофігу, хто такий Олександр Олесь, то нахєра вам, взагалі-то, ваш батько і прізвище Михайлишин?

4. До МЗС. Як там життя у відпустках триває?Нормально все?

доброго ранку, хлібороби

UPD: кістки зібрані в мішок, лежать на могилі зверху, на цвинтарі діаспора, чекають на консула

UPD2: діда поховали, могилу закопали, кістки перенесли в якусь там камеру схову на цвинтарі, чекають тепер на рішення родичів з Канади, чи перевозити ті кістки до Києва...короче, могили Олеся у Празі вже нема

Пост Оксани Денисової на фейсбуці

3

Публикации