Чому НАЗК займається саботажем

10.02.2017, 16:20
Чому НАЗК займається саботажем - фото 1

Народний депутат від фракції БПП звинувачує НАЗК в особі її голови Наталії Корчак у саботажі.

Три місяці тому Наталія Корчак, яка очолює Нацагентство запобігання корупції, написало відписку на мій запит щодо багатомільйонної незадекларованої вілли Петра Порошенка в іспанській Марбельї. Про цю виллу програма журналістських розслідувань "Схеми" показала сюжет ще в жовтні. Минуло три місяці - жодної реакції НАЗК. Жодної - повторю, жодної! - електронної декларації не перевірено.

Сьогодні я виступав з трибуни в зв'язку з цим саботажем НАЗК. Їхня неспроможність особливо яскраво доповнює гіперактвиність СБУ, яке розслідує "злочини століття". Наприклад, про притегняння Юлії Марушевської за премію в розмірі 500 гривень. Або про покарання Катерини Вез за тренінг, прочитаний німецькому фонду Фрідріха Еберта.

Сьогодні Катерина виграла апеляцію і справа луснула. А до цього півроку декілька СБУшників та прокурорів Генпрокуратури витрачали свій час та наші гроші на цю маячню - в умовах, коли в них під носом крадуть мільярди державних гривень.

За цим соромом стоїть особисто перший заступник глави СБУ Павло Демчина, куратором якого є права рука Кононенка - депутат Грановський. Таке враження, що ці люди взагалі втратили відчуття реальності. Думаю, скоро вулиця їх приведе до тями.

Пост Сергія Лещенка на фейсбуці

Без Табу

Публикации