Боевики Гиви массово сбежали из "ДНР"
08.02.2017, 18:40
Подразделение Гиви разбежалось после его смерти
/ interfax.com.ua
Больше десяти местных террористов, которые служили в отряде "Сомали" не явились на базу в вечерние наряды.
По данным корреспондента Без Табу, работающего на оккупированной территории, после гибели своего главаря, боевики решили дать деру из "республики".
Множество оккупантов, у которых нет родных на территории "ДНР", сбежали в Россию.
Остальные, местные, решили не приходить на место дислокации "Сомали".
Руководство террористов решило отлавливать дезертиров.
Как известно, сегодня утром одного из главарей боевиков взорвали в собственном кабинете.
Інше на тему
Прострочена ВЛК при дійсній відстрочці: юрист пояснив, чим загрожує зустріч із патрулем ТЦК
20:41
Від 17 тисяч штрафу до в'язниці: як каратимуть за ігнорування повісток з пошти та «Оберегу»
19:41
Паливна криза, втеча флоту та зупинка «Титану»: ЗСУ майже завершили логістичну блокаду Криму
18:20
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
Вчора, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
Вчора, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01
Ранковий терор: російський FPV-дрон убив жінку на Харківщині, її чоловік у лікарні
100 тисяч на лікуванні та квест із довідками: як військовим отримати виплати після поранення