Благодійні внески за пологи та чому в головлікаря пологового 4 млн готівки та дім на 700 м

09.08.2017, 11:13
4
Благодійні внески за пологи та чому в головлікаря пологового 4 млн готівки та дім на 700 м - фото 1

У новому сюжеті програми "Наші гроші" йдеться про київський пологовий будинок №2: відсутність ліків, збори коштів та мільйони готівки у головлікаря

Доки пацієнтам розповідають про відсутність елементарних медикаментів та брак фінансування, родина головного лікаря володіє елітною нерухомістю, гарним автопарком та великою кількістю готівки.

Згідно з даними електронної декларації, із нерухомості у родини Тетяни Пехньо є будинок на 719 кв.м. із земельною ділянкою в 16 соток у с.Петропавлівська Борщагівка під Києвом, квартира на 32 кв.м. у Києві, 11 соток землі в Лалово (Закарпатська обл.). Також головний лікар інвестувала у будівництво квартири на 122,5 кв.м. й паркомісце, де саме – невідомо.

Закон збереження енергії: десь зникло, а десь з'явилося?

Пехньо задекларувала два авто: Hyndai Santa FE чоловіка (2008 р., придбаний вживаним ніби за 7 тис дол) та Suzuki Grand Vitara сина (2008р., придбаний новим за 27 тис дол.). Також у дочки Пехньо раніше була HONDA CR-V (вживана коштує від 20 тис дол.), нині вона також є власницею будинку 300 кв.м. у Дмитрівці.

Також подружжя Пехньо задекларувало чимало готівки: 50 тис дол. і 2,90 млн грн.

Тетяна Пехньо в середньому заробляє близько 22 тис грн. на місяць. А її чоловік Василь Пехньо очолює Інститут загальної та неорганічної хімії та має місячний дохід на рівні 27 тис грн. (разом із пенсією).

Як головлікар пояснює свої статки, благодійні внески, що збирають із пацієнтів та розповіді самих породіль про пологовий - дивіться у сюжеті програми "Наші гроші" - Плата для Гіппократа: скільки коштують "безкоштовні" пологи.

Наші гроші
4

Публикации