Америка збільшить військову допомогу Україні

22 апреля, 09:27
Більше Javelin для України - фото 1
Більше Javelin для України / Укрінформ

Комітет Сенату США підтримав законопроєкт про збільшення щорічної військової допомоги Україні. Це дозволить Україні отримувати на 300 мільйонів доларів зброї збільше, зокрема - летальної.

Комітет із закордонних справ Сенату США 21 квітня підтримав законопроєкт щодо «безпекового партнерства з Україною». Представляючи документ, голова комітету, сенатор від Демократичної партії Боб Менендес назвав ініціативу «своєчасним сигналом» на підтримку України.

«Як ми всі знаємо, безпекова ситуація дедалі погіршується, адже тисячі російських військ накопичуються на кордоні України. Цей законопроєкт не міг бути більш своєчасним, аби надіслати світу меседж, що ми підтримуємо Україну», – наголосив сенатор Менендес.

У разі затвердження законопроєкт «збільшить військову допомогу Україні в цей критично важливий час і надішле потужний сигнал нашим друзям в регіоні», написав Менендес у соцмережах. Документ передбачає збільшення розмірів допомоги, включно з наданням летальної зброї.

Співавторами законопроекту, внесеного до Сенату 17 березня, стали сенатори від обох провідних партій США – Джим Ріш, Боб Менендес, Роб Портман, Джин Шагін, Кріс Мерфі та Джим Баррассо.

Щоб документ став законом, законопроект мають підтримати Сенат і Палата представників Конгресу, а згодом його має підписати президент США.

Радіо Свобода

Публикации