Альянс НАТО активно допомагає бійцям ЗСУ з психологічною реабілітацією

21 сентября, 14:04
Альянс НАТО активно допомагає бійцям ЗСУ з психологічною реабілітацією - фото 1

Проєкт НАТО з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців, що беруть участь у бойових діях, успішно впроваджується в Збройних Силах України.

Протягом липня-вересня було проведено 31 навчальний тренінг, в яких взяли участь понад 1 тис. військовослужбовців Сил оборони України.

Альянс НАТО активно допомагає бійцям ЗСУ з психологічною реабілітацією - фото 214637

Учасники тренінгів отримують кваліфіковану психологічну допомогу відповідно до визнаних міжнародних стандартів і протоколів, а також набувають практичних навичок з психологічної підтримки і самодопомоги, корисних у бойових умовах.

Альянс НАТО активно допомагає бійцям ЗСУ з психологічною реабілітацією - фото 214638

Відгуки командирів військових частин, де проводилися тренінги, свідчать про успішність проєкту НАТО у покращенні системи психологічної підтримки військовослужбовців.

Альянс НАТО активно допомагає бійцям ЗСУ з психологічною реабілітацією - фото 214639

На врахування, до кінця 2023 року заплановано проведення 65 тренінгів для військовослужбовців Сил оборони України в рамках цього проєкту, який забезпечується громадською організацією "Ліга офіцерів", що з 2014 року активно працює у напрямку психологічної підтримки військовослужбовців.


Публикации