70% відсотків Києва залишається без електрики після ракетних атак Росії

24 ноября, 09:26
Наслідки російського обстрілу Києва - фото 1
Наслідки російського обстрілу Києва / ДСНС

Міський голова Києва Віталій Кличко прокоментував ситуацію в столиці після російських ракетних атак 23 листопада.

За словами мера, водопостачання повернули на лівому березі Києва і частково на правому, 70% жителів столиці на ранок 24 листопада залишаються без електроживлення.

"Енергетики та фахівці "Київводоканалу" працювали всю ніч, щоб відновити життєзабезпечення столиці. Вже повернули водопостачання на лівому березі міста. На правому ж плануємо відновити його в першій половині дня. 70% відсотків столиці поки залишається без електрики", - повідомив Кличко.

Мер Києва зазначив, що енергетики докладають усіх зусиль, щоб якнайшвидше повернути світло, проте це залежатиме від відновлення балансу в енергосистемі усієї України.

Кияни повідомляють, що на правому березі вже частково є світло й вода, опалення немає. У столиці також досі спостерігаються проблеми з мобільним зв'язком.

23 листопада відбулася сьома масована атака на українську критичну інфраструктуру, починаючи з 10 жовтня. У компанії ДТЕК заявили, що це вже 14 терористична атака Росії на її енергетичні підприємства за останні два місяці. На Київ летіла 31 ракета, захисникам вдалося збити 21 ракету, однак кілька об'єктів критичної інфраструктури постраждали.

Російські окупанти влучили ракетами в інфраструктурний об'єкт та двоповерховий житловий будинок у Києві, а також в інфраструктурні об‘єкти та житловий будинок у Київській олбласті.

Масований ракетний обстріл Росією 23 листопада призвів до тимчасового знеструмлення всіх атомних станцій, більшості теплових та гідроелектростанцій. Також було уражено об‘єкти електропередачі. Зокрема, у Львівській області постраждала електропідстанція.Багато міст України залишилися без електроенергії, столиця Київ – на 80% без світла та води.

Українська правда

Публикации