1,5 мільярдів доларів януковичів і Ко повернули. Не вірю

28.04.2017, 15:15
Ну-ну - фото 1
Ну-ну / Getty Images

Експерт Центру протидії корупції Анастасія Красносільська ставить під сумнів переможні заяви генпрокурора Луценка щодо грошей Януковича.

1,5 мільярдів доларів януковичів і Ко повернули в бюджет Луценко та Матіос? Таке рішення виніс "суд останньої інстанції"? Кошти вже зараховуються в бюджет? Блискавично. Таку картинку дає нам Турчинов.

"Не верю" (с) Дуже чекаю пояснень від Луценка.

Адже: по жодній з економічних справ януковича і Ко немає рішень навіть першої інстанції, бо вони просто не передані до суду; конфіскації без обвинувального вироку не існує.
Припускаємо, що прокуратура якось скасувала рішення про випуск ОВДП Арбузова чи їх набуття Арбузовим абощо.

Дуже хочеться повернути кошти януковича. Але повернути так, щоб: 1. не повертати януковичам назад з компенсаціями по рішенням ЄСПЛ 2. януковичі не "відкупилися", а справді повернули 3. не втратити можливість посадити януковичів і ко.

Просто нагадаю. ГПУ Луценка вже "повернуло" 16 мільйонів грн від бухгалтерки Злочевского. АЛЕ насправді ГПУ перетворила незаконне збагачення на ймовірні 23 млн доларів на несплату податків на 180 млн грн (з яких, ймовірно, повернуло 16 млн). Ой, і ще за несплату податків не можна сісти в тюрму. Невдобно.

Пост Анастасії Красносільської на фейсбуці

Без Табу

Публикации