Звичайний рашизм: окупанти влаштували фільтраційні табори для українців у Криму

06 мая, 17:59
Росія продовжує геноцид українців - фото 1
Росія продовжує геноцид українців / 24 канал

В загарбаному руснею українського Криму ворог створив мережу фільтраційних таборів для українців.

Про це на брифінгу заявила постійна представниця президента України в Автономній Республіці Крим Таміла Ташева.

Вона розповіла про насильницьке переміщення українських громадян з тимчасово окупованої росіянами території материкової частини України, зокрема з Маріуполя та Херсонської області.

За словами Ташевої, на території тимчасово окупованого Криму, ближче до адмінмежі, є фільтраційні табори, через які проходять люди, яких вони незаконно вивозять з окупованих населених пунктів. Згодом людей відправляють до РФ, а більшості з них забороняють покидати територію Росії.

"Там, так само як і в окремих районах Донецької та Луганської областей, в них відбирають паспорти, вони проходять так звані фільтраційні заходи, особливо це стосується чоловіків... Їх роздягають до гола, шукають татуювання на тілі, які могли б свідчить про приналежність до ЗСУ...", - повідомила вона.

Постпред президента додала, що в людей відбирають паспорти та видають "документ" про тимчасовий притулок, тому такі люди фактично не можуть потім виїхати або з території півострова, або РФ.

"Таким людям ми намагаємося допомогти через консульські відділи України, які знаходяться у третіх державах, не на території РФ", - сказала Ташева.

Також фільтраційні табори діють на окупованій росіянами території Донецької та Луганської областей.

УНІАН

Публикации