ЗСУ вперше після довгої перерви знищили руський літак ВІДЕО
У росіян стало на один Су-25 менше
/ МО РФ
Бійці Національної гвардії 28 червня знищили російський штурмовий літак Су-25 у Донецькій області.
Про це у Телеграмі повідомляє Міністерство внутрішніх справ.
Нацгвардійці виявили ворожий Су-25, що здійснював бойовий виліт.
Зведений розрахунок ПЗРК "Ігла" 31-ї бригади Національної гвардії влучним пострілом збив російський штурмовик.
Момент знишення цілі потрапив на відео:
Цей руський літак став першим за останні 2 тижні збити ворожим літаком на фронті. Нагадаємо, 10 червня на Покровському напрямку Сили оборони знищили Су-25 росіян. При цьому проблема руської авіації та їх КАБів досі залишається чи не головною.
Зазначимо, від початку року воїни ЗСУ знищили вже понад 30 військових літаків росіян.

Інше на тему
Подвійний гуркіт з неба: чому російські «Циркони» звучать так страшно, хоча вибухівки в них як у «Шахеді»
12:21
Закатували в полоні: Росія вбила захисника «Азовсталі» та спортсмена Миколу Бруєва
12:00
Відлуння війни: Японія задирає облікову ставку до максимуму з 1995-го, а Британія готується націоналізувати скандальний водоканал
11:41
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
Крокодили замість шкільного автобуса: як кліматична криза вже зараз ламає життя мільярду дітей
Закон про доноси та депортація за борги: Швеція різко закручує гайки для мігрантів
«СВО все спише»: на Алтаї російський солдат повернувся з фронту і по-звірячому закатував підлітка