Зеленський закликав українців у святкові дні особливо дослухатись до повітряних тривог

25.12.2022, 22:55
Володимир Зеленський - фото 1
Володимир Зеленський / ОПУ

Президент України Володимир Зеленський закликав українців особливо у ці святкові дні дослухатись до повітряних тривог та знати, де розташований найближчий "пункт незламності".

"Залишилося кілька днів цього року. Маємо бути свідомі того, що наш ворог спробує зробити цей час для нас темним і складним. Будь ласка, цими днями дослухайтеся до повітряних тривог. Ще раз пошукайте і запамʼятайте, де розташований найближчий "пункт незламності". Розкажіть батькам, як знайти "пункт незламності", якщо це знадобиться", - сказав Зеленський.

Відео: ОП

Президент ще раз привітав всіх, хто сьогодні, 25 грудня, святкує Різдво.

"Сьогодні мільйони людей святкують Різдво за григоріанським календарем. І я ще раз вітаю всіх, хто святкує саме зараз, цими днями. І хочу, щоб ми з вами зараз іще раз подякували – разом подякували – усім тим, хто і цими днями, і в будь-який інший час робить усе, щоб ми з вами могли жити. Жити своїм життям і у своїй країні", - наголосив Президент.

25 грудня Різдво Христове за григоріанським календарем відзначають Католицька церква, протестантські церкви, а також більшість помісних православних церков.

Укрінформ

Публикации