Зеленський привітав євреїв з Новим роком і звернувся до Ізраїлю по допомогу

15 сентября, 15:11
Разом до перемоги - фото 1
Разом до перемоги / ОПУ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся напередодні свята Рош га-Шана з представниками єврейської громади України та закликав Ізраїль розширити підтримку його країні.

На зустрічі були присутні понад 30 рабинів із різних міст України, а також 20 євреїв-солдат ЗСУ, яким президент вручив нагороди. Зеленський привітав громаду з Новим роком за єврейським календарем.

Географія учасників заходу максимально широка - це були воїни та рабини з Білої Церкви, Бердичева, Вінниці, Гадяча, Дніпра, Донецька, Житомира, Запоріжжя, Кам’янського, Києва, Луганська, Кременчука, Кривого Рогу, Кропивницького, Львова, Миколаєва, Одеси, Полтави, Рівного, Сум, Умані, Харкова, Херсона, Хмельницького, Черкас, Чернівців.

Рабин Умані запросив Зеленського до себе, на що президент відповів, що буде радий з'їздити туди разом із прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньягу, якщо той приїде до України. Володимир Зеленський додав також, що якщо Нетаньягу надасть достатню допомогу, то й бомбосховища не знадобляться.

Нещодавно відбулася перша за довгий час телефонна розмова між прем'єр-міністром Нетаньягу та президентом Зеленським. Очікується, що на Генасамблеї ООН у Нью-ФЙорку наступного тижня відбудеться зустріч лідерів двох держав.

БЕЗ ТАБУ

Публикации