Зеленський каже Коломойському: До побачення

01 февраля, 14:41
Остаточне прощавай (с) - фото 1
Остаточне прощавай (с) / ОПУ

Про Коломойського, Зеленського, їх історію відносин та сьогоднішні обшуки.

«Як ото Зеленський може піти проти Коломойського, це все підстава та спектакль. Бо Зеленський - людина Коломойського і ЦЕ ВІДОМО». Насправді, звісно, шлях їх взаємодії був ТРОШКИ ІНШИМ і те, що Зеленський рано чи пізно має позбутися Коломойського - цілком логічне завершення їх стосунків.

Історично вони були потрібні один одному: Зеленський Коломойському медійно, Коломойський Зеленському політично. Те, що Зеленський виключно маріонетка Коломойського або його лялька - це виключно мем передвиборчої кампанії. Так, звісно, вони завжди були пов'язані, але прикол в тому, що не Коломойський створив Зеленського як національний медіа-бренд. Коломойський всіма силами тяг Зеленського і його Квартал на 1+1, бо розумів масштаб можливого ефекту. За великим рахунком., саме Квартал зробив 1+1 каналом № 1 в Україні, а не 1+1 зробив Квартал розважальним медіа-холдингом № 1. Це я просто нагадую.

Вплив Коломойського на Зеленського на початку його президентства реально був значним. Я сам цього боявся. Ігор Валерійович напхав Зеленському у команду своїх людей. Шо логічно, бо Зеленському на початку його політичної кар'єри за великим рахунком з великих гравців було ні до кого звернутися «за порадами», та й майданчик плюсів він використав по повній. І у Коломойського історично було на Зеленського більше інфи, бо дуже довга історія стосунків.

Але. За ці вже майже 4 роки Володимир Олександрович за сприяння Єрмака вичистив людей Ігоря Валерійовича приблизно під нуль. Бо Ігор Валерійович як і будь який самовпевнений, самозакоханий соціопат недооцінив амбітність та розум інших людей. Та й взагалі. Це помилка всіх, хто намагається бути «сірим кардиналом» і розраховувати на страх до себе.

Зеленський, я про це багато вже писав, виявився дуже здібним українським політиком. З усіма плюсами і мінусами. І про те, що Коломойський фігурально «посадив його на трон» (або дуже цьому сприяв) забув приблизно так само швидко, як і свого часу Порошенко забув про внесок Фірташа у своє президентство. (Люблю їх порівнювати, знаю, що це багатьох злить, але справді схожі дуже в деяких моментах). Тобто Коломойський щось отримував (як і Фірташ свого часу), але його вплив в цілому летів в прірву і не задовольнив амбіції пана Коломойського. Це, до речі, дуже сильно було помітно по поведінці «людей Коломойського» у Слузі народу. При цьому паралельно ж розвивався трек з переслідуванням Коломойського в США, та навіть в Ізраїлі на нього справу за шахрайство відкрили.

І ось, після вже майже 4 років президентства і 1 року «великої війни» Ігор Валерійович вже практично не потрібен. А навіть якісь «жести ввічливості» у вигляді якихось активів Привату, що повертаються через суди, вже надто токсичні для Зеленського. Тому прийшов час сказати «до побачення». Впевнений, що Коломойський отримував сигнали про «мирне розлучення», але він не дуже сповна розуму. Тому, врешті решт, його поступово або будуть витискати за кордон, де його чекає американська тюрма, або будуть «роздягати» тут.

Ось така ось сумна (насправді - ні) історія про «кукловодів», яких поступово їдять їх «маріонетки». А тому що не треба недооцінювати вплив корон на тих, кому їх одягають. Навіть якщо ця корона - виключно фігуральна.

телеграм-канал "Богданов"

Публикации