02.06.2022, 00:15
Молодці! - фото 1
Молодці! / snsgroupportal.co.uk

1 червня у Глазго збірна України зробила черговий крок до мрії - путівки на футбольний Мундіаль до Катару.

Суперниками команди Олександра Петракова була міцна збірна Шотландії. Британці не мали у складі великих зірок, але могли запропонувати зіграність, характер, габарити та несамовиту підтримку уболівальників. Втім, чимало на "Гемпден Парк" було й українців, їх було добре чути всім. Шотландці поставились до гостей з приязню й все це створило неймовірну атмосферу на стадіоні.

Збірна України красиво перемагає Шотландію у кваліфікації Мундіалю - фото 211191

фото - snsgroupportal.co.uk

Господарі активно почали, але брак класу швидко дався взнаки, десь після 15 хвилини українці вирівняли гру та почали нав'язувати свої правила. А на 32-й хвилині відкрили рахунок. Це Ярмоленко після чудової передачі Малиновського перекинув Гордона.

В дебюті другого тайму лісабонець Яремчук рахунок подвоїв. Після цього українці могли забивати і третій гол, натомість запороли кілька моментів. Далі господарі прийшли у себе та почали нав'язувати свої атаки - до певного часу виручав Бущан, інколи бракували майстерності або влучності самим горянам. Нарешті на 78-й хвилині м'яч після помилки Бущана та удару Макгрегора вже ж перетнув лінію воріт українців.

За рахунку 2-1 шотландці пішли уперед, але діяли без особливої гостроти, натомість Україна почала активно грати на контратаках. Лише один Довбик міг забивали кілька голів, але запоров кілька яскравих моментів. Втім, кількість перейшла у якість під завісу гри - на 90+5-й хвилині Артем вкотре втік на побачення з Гордоном та цього разу не схибив.

3:1 - Україна перемагає та переїздить до Кардіффу, де 5 червня зіграє з командою Веллсу на чолі з вже колишнім гравцем Реалу Гаретом Бейлом.