Заступника генпрокурора звільнили через поіздку в Іспанію на чужому авто

24.01.2023, 11:52
Прокурор "спалився" - фото 1
Прокурор "спалився" / ОГУ

Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення з посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка після розслідування УП щодо відпочинку чиновника в Іспанїі.

"Генеральний прокурор Андрій Костін підписав наказ про звільнення за власним бажанням з адміністративної посади заступника Генерального прокурора Олексія Симоненка", - інформує пресслужба ОГУ.

Симоненко наприкінці 2022 року їздив у відпустку в Іспанію на "Мерседесі" львівського підприємця і депутата Григорія Козловського, а супроводжував Симоненка - охоронець Козловського.

Ця історія набула розголосу, через це Рада національної безпеки та оборони вирішила, що на час воєнного стану держслужбовці можуть виїжджати за межі України виключно у службові відрядження.

Також 24 січня президент Зеленський звільнив заступника голови Офісу Президента Кирила Тимошенка, який у воєнний час вів богемне життя.

Також найбличжим часом роботу через "зашквари" втратять декілька очільників ОВА, а також, можливо, дехто з Кабміну.

Наразі відомо, що Заступник міністра оборони В’ячеслав Шаповалов подав у відставку на фоні скандалу через закупівлі за завищеними цінами продуктів для харчування українських військових.

Це наслідки обіцяних президентом Зеленським жорстких кадрових рішень щодо тих, хто зарано розслабився й забув, що йде війна.

Українська правда

Публикации