Защитите жизнь мою и моих детей: Снежана Егорова обратилась к Петру Порошенко

11.06.2018, 17:55
Егорова обратилась за помощью к Порошенко - фото 1
Егорова обратилась за помощью к Порошенко

Скандальная экс-телеведущая Снежана Егорова написала на своей страничке в Facebook открытое письмо президенту Украины Петру Порошенко.

Украинская телеведущая Снежана Егорова, которая ушла с телеканала "Прямой" после того, как ее сравнили с экс-супругом Антином Мухарским, не намерена оставлять все, как есть. Снежана решила обратиться за помощью к президенту Украины.

В своем сообщении ведущая в очередной раз упомянула, что опрос, из-за которого она и уволилась с канала, появился в эфире в Международный день защиты детей.

"Прошу відзначити,що МИ Є БАТЬКАМИ ТРЬОХ МАЛОЛІТНИХ ДІТЕЙ,які відвідують школи,дитячи заклади,де мають друзів,в яких так само є батьки й дорослі люди,які обурені таким диким опитуванням,адже моїм дітям стало відомо,що в ефірі загальнонаціонального каналу вирішувалося питання ЗАГРОЗИ ПОЗБАВЛЕННЯ ЖИТТЯ ОДНОГО З ЇХНІХ БАТЬКІВ,ОБИРАЮЧІ МІЖ ТАТОМ І МАМОЮ", - написала Егорова.

Кроме того, ее обеспокоило то, что телеканал не занимается редактурой авторской программы "Поярков Ньюз" и не несет никакой ответсвенности за выпущенный в эфир материал. Хотя, по ее словам, с руководством телеканала соглашаются все темы, гости и опросы в эфире.

Ну, а на завершение в своем посте Снежана обращенем к Петру Порошенко:

"Шановний,Петре Олексійовичу,звертаюся до Вас не тільки як до Гаранта Конституції,але й як до чоловіка і багатодітного батька,заради спільного майбутнього всіх дітей та матерів УКРАЇНИ,крім відкритого звернення до Вас через соц.мережі направляю Вам офіційного листа з проханням: -ЗАХИСТИТИ ЖИТТЯ МОЄ ТА МОЇХ ДІТЕЙ.АДЖЕ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ МАТЕРІ І ЖІНКИ-ЦЕ ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ ДЕРЖАВИ В ЦІЛОМУ. -Розібратися та дати відсіч такому ганебному і кричущому явищу,як телевізійне кілерство і тролінг з метою знищення репутації в ефірі загальнонаціональних ЗМІ -Стати на захист моральних цінностей та підтримувати цивілізовані шляхи вирішення спірних питань,адже найголовніше для подальшого розвитку нашого суспільства це-ВЕРХОВАНСТВО ПРАВА І ЗАКОН. З повагою та вірою в закон Сніжана Єгорова,мати п‘ятох дітей".

Без табу

Публикации