За стандартами НАТО: Стартував проєкт психологічної реабілітації захисників України

05.07.2023, 20:35
За стандартами НАТО: Стартував проєкт психологічної реабілітації захисників України - фото 1

В Україні розпочалася реалізація проєкту з психологічної реабілітації та відновлення психологічної стійкості та боєздатності військовослужбовців.

Практичну реалізацію проєкту забезпечує ГО “Ліга офіцерів”, яка з 2014 року системно працює у напрямку психологічної підтримки військовослужбовців, інформує Генштаб ЗСУ.

У 2023 році заплановано проведення 65 триденних тренінгів для особового складу, залученого до виконання завдань в районах бойових дій. Тренінги спрямовані на відпрацювання учасниками практичних психологічних навичок, підкріплених теоретичними знаннями.

Військовослужбовці опановують методи надання першої психологічної самодопомоги та допомоги побратимам у бойових умовах згідно визнаних міжнародних практик та протоколів.

За стандартами НАТО: Стартував проєкт психологічної реабілітації захисників України - фото 214077

У ході тренінгів передбачено проведення заходів з подолання негативних психічних станів, навчання прийомам емоційно-вольової мобілізації та індивідуальне психологічне консультування військовослужбовців, які цього потребують.

Даний проєкт є продовженням діяльності Представництва НАТО в Україні у сфері психологічної реабілітації для суб’єктів сектору безпеки та оборони, успішно реалізованої протягом 2014-2019 рр.

За стандартами НАТО: Стартував проєкт психологічної реабілітації захисників України - фото 214078

Проєкт реалізовується за підтримки Програми NATO з переходу з військової кар’єри на цивільну та в рамках Комплексного пакету допомоги Україні (КПД) за запитом ЗСУ та МВС.

Новий проєкт є відповіддю на гостру потребу у навчанні та психологічній підготовці особового складу Сил Оборони України та спрямований на набуття ними життєво важливих навичок психологічної допомоги в умовах бойових дій.

БЕЗ ТАБУ

Публикации