Юлін марафон: Вони здатні заради влади на усе

29.09.2017, 17:10
21
Бігай, але не лізь до влади - фото 1
Бігай, але не лізь до влади

Журналіст Марина Данилюк-Ярмолаєва вітає захоплення Юлії Тимошенко спортом, але просить утриматись українців від того, щоб віддати свої голоси на виборах за політик-популіста.

Вони здатні заради влади на усе.

Вони здатні на усе заради благ, якими можна похизуватися в е-деклараціі: картинами, годинниками, колекційним вином і мощами святих...

Бігати марафони на каналі дружка Азарова Мураєва.

Бити морду Бойку перед телекамерами.

Впадати в кому і кутатися в ковдру.

Їсти землю на трибуні.

Дружити і пити із простроченим Охендовським.

Знімати недоторканість із Новинського аби через 10 місяців він відкрив свій перший готель в Києві.

Випускати на День Незалежності Максакову, яка голосувала за анексію Криму.

Вони легко мінятимуть партійні значки, одягатимутт вишиванку із ательє, ходитимуть зграєю на панахиди за АТО і на день голодомору.

Дупа Савченко збирає більше лайків чим фаховий юридичний коментар по антикорупійному суду. Фейковий чек із депутатської столови і довжина спідниць журналісток завше цікавіші за марудну роботу тих одиниць, що справді працюють в раді над законами і їх висвітленням. Зачіски, жакети і брудні напівкримінальні розбірки дутих публічних облич -- це усе те, що прямо впливає, який секонд-хенд оберуть в ради наступних скликань.

Але є театр, а є реальність. Марафон на каналі дружка Азарова може надихнути вас сісти на дієту і піти в спортзал. Але -- обрати цих двох ще на багато років "ні".
Маневри для піару: заплів косу-розпустив, набрав вагу--покачався, невичерпні, але я набагато більше поважаю людей, які налагодили з нуля логістику оборони в часи війни, творців Прозоро, волонтерів Калинівки та людей, які за власною ініціативою слідкують за судами по сепарам і псевдоелітою ОРДЛО. Поява останніх надія на майбутнє. Надя, Юля, земля та корови -- рудимент, який ще вражає бабушок, але байдужий молодим.

Пост Марини Данилюк-Ярмолаєвої на фейсбуці

Без табу
21

Публикации