Євробачення-2024: де та коли дивитися, як голосувати

06 мая, 12:29
Alyona Alyona і Jerry Heil представлять на сцені Євробачення-2024 конкурсну пісню "Maria & Teresa" - фото 1
Alyona Alyona і Jerry Heil представлять на сцені Євробачення-2024 конкурсну пісню "Maria & Teresa"

7-го травня у шведському міста Мальме стартує міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2024.

Перший півфінал розпочнеться 7-го травня о 22:00. Пряму трансляцію першого півфіналу "Євробачення-2024" можна буде побачити на телеканалі Суспільне Культура.

За вихід до фіналу змагатимуться 15 країн.

Україна виступить у першому півфіналі під номером 5. Alyona Alyona і Jerry Heil представлять на сцені Євробачення-2024 конкурсну пісню "Maria & Teresa".

Пісенний конкурс можна буде також дивитися на сайті Суспільне Культура та Суспільне Євробачення.

Голосування у півфіналі розпочнеться після виконання останньої пісні та триватиме приблизно 15–25 хвилин.

Глядачі можуть віддати свої голоси за допомогою застосунків для iOS, Android або Windows. Зокрема, через додаток можуть голосувати з країн, які не беруть участь у конкурсі.

Також із країн, які не беруть участь у конкурсі, можна проголосувати через спеціальний сайт. Голосування для таких глядачів розпочнеться після закінчення трансляції другої генеральної репетиції обох півфіналів напередодні ввечері та завершиться на початку прямого ефіру.

У півфіналах можуть голосувати глядачі лише тих країн, які беруть участь у півфіналі, - в Україні можна віддати свої голоси лише 7 травня. Також у першому півфіналі зможуть проголосувати глядачі з Німеччини, Швеції та Великої Британії, а у другому — з Франції, Італії та Іспанії.

Фінал конкурсу відбудеться 11-го травня. У ньому візьмуть участь 26 країн — переможниця минулого року Швеція, яка є автофіналісткою, країни "Великої п'ятірки", а також 10 країн-фіналісток з кожного півфіналу.

У суботу, 11 травня, голосування розпочнеться безпосередньо перед початком виступу першого учасника. Глядачі вдома зможуть не чекати до завершення всіх виступів, щоб віддати свої голоси — як це було з моменту запровадження публічного голосування в 1997 році (за винятком 2010 та 2011 років, коли голосування також розпочалося на початку дійства).

ТаблоЇд

Публикации