Як заступник голови адміністрації президента отримав маєток в Царському селі за безцінь

31.03.2017, 11:15
7
Як заступник голови адміністрації президента отримав маєток в Царському селі за безцінь - фото 1

Царське село на столичному Печерську - елітний район для українських багатіїв. Земля тут найдорожча, а дылянки мають навіть президент Петро Порошенко та його давній друг Ігор Кононенко. Нещодавно на ділянку неподалік поклав око соратник президента – заступника голови АП Віталій Ковальчук.

Але методи отримання цієї дорогоцінної землі викликають чимало запитань з точки зору закону.

Будівля на 848 квадратних метрів розміщена на двох земельних ділянках загальною площею 0,1 гектара на вулиці Добровольчих батальйонів, 10,12. Із 2003 року цим майном володів бізнесмен Вадим Блошко, а орендувало його посольство Греції в Україні.

Як заступник голови адміністрації президента отримав маєток в Царському селі за безцінь - фото 40597

Бізнесмен звернувся до «Схем» і повідомив: за його словами, у січні цього року рейдери захопили будинок і землю на користь родини впливового чиновника з Адміністрації президента.

«На цей момент майно перебуває у власності компанії «Каунт-Про», засновниками якої на ⅔ є дружина Віталія Ковальчука Олена Ковальчук. Зауважу, що у даному випадку я кажу про Віталія Ковальчука, який є першим заступником голови Адміністрації президента», – каже Вадим Блошко.

Про реакцію самого Ковальчука на питання про майно та деталі розслідування - дивіться в програмі «Схеми», спільного проекту Радіо Свободи і каналу «UA:Перший».

Радио Свобода
7

Публикации