Як продовжити термін зберігання посилки на Meest Пошті?

13 ноября, 16:40
Як продовжити термін зберігання посилки на Meest Пошті? - фото 1

Динамічне життя часто вимагає змінювати плани, тому навіть така проста процедура, як отримання посилки, може виявитися під загрозою. Більш нагальні проблеми змусять відкласти одержання очікуваного товару чи речей, документів на інший час.

Цілком можливо забрати свою посилку пізніше. Meest Пошта завжди йде назустріч потребам клієнтів, тому пропонує доступну послугу зберігання.

Як продовжити термін зберігання посилки на Meest Пошті?

Послуга пролонгації, тобто продовження часу зберігання відправлення на складі компанії, надається в будь-якому відділенні сервісу. Передбачено час на безплатне зберігання та період, який треба оплатити.

Безплатне зберігання

За інструкцією опрацювання посилок, яка діє в сервісі, пакунок безплатно та без будь-яких додаткових вимог може бути на складі відділення протягом 5 робочих днів. Вихідні дні не враховуються, тобто якщо посилка прибула в п'ятницю, вона може безплатно зберігатися фактично 7 календарних днів, включно із двома неробочими днями.

Якщо посилка залишиться у відділенні, а отримувач жодним чином не повідомить про потребу продовження терміну зберігання посилки, менеджери відділення спрямують її за адресою відправника.

Є додаткова послуга – відправник може керувати часом бажаного доставлення, якщо він є незручним для отримувача. Така опція доступна як на сайті «Міст Пошти», так і в мобільному застосунку.

CZFsP5FLfLVSoeFUDozAk91W5trN23O09E_0HpBv0MLkgdQY59qEs7NEN8UeqIHXOGlIRIdAwO5Z4eIWv0MXIKrtzv75uHF2mOhMGYiyopYWvuQYEaQi2ewrZDaZq4FzwXwM-jeqEmnfxHNe6dxZVq8

Послуга зберігання понад 5 робочих днів

Якщо за 5 робочих днів отримувач повідомить відділення про потребу змінити час отримання посилки, пакунок дочекається свого нового власника. Проте це буде вже платна послуга, яка тарифікується відповідно до актуальних тарифів. Ознайомитися з ними детальніше можна на сайті поштового оператора.

Послуга тривалого зберігання доступна для тих, хто скористався доставленням до відділення. Час на зберігання:

  • стандартно – не більше 5 календарних додаткових днів;
  • максимальний час знаходження посилки на складі – до 30 днів.

Може встановлюватись більший термін, якщо це не суперечить умовам договору між замовником, отримувачем і сервісом.

Що буде, коли не забрати посилку після завершення терміну зберігання?

Граничним часом зберігання за будь-яких умов зазвичай є календарний місяць. Якщо за цей час посилку не було передано одержувачу, тоді вона може бути або реалізована, або утилізована. Тому варто потурбуватись завчасно про час отримання пакунка чи повідомити компанію про форс-мажор, який потребує збільшення часу зберігання.


Публикации