Who is mr Кулик

30.06.2016, 09:35
Who is mr Кулик - фото 1

Престижні позашляховики та елітне житло - все це на зарплатню військового прокурора зони АТО. А що ви знаєте про Костянтина Кулика?

Вчора НАБУ провело обшуки у військового прокурора зони АТО Костянтина Кулика. Давайте згадаємо хто це. У кадрового прокурора Кулика 3 квартири в Києві, дві з них - 253 квм. і 152 кв.м. в одному з найдорожчих житлових центрів Києва - "Дипломат Хол" (на картинці). Кулик їздить на "Ленд Крузері", який паркує під стінами прокуратури. А його співмешканка Ірина Німець (на фото) має новішу модель цього позашляховика.

До слова, боротьба з контрабандою на Донбасі - це пряма зона відповідальності Кулика. Ми неодноразово просили його прокоментувати походження цього майна. Натомість, Кулик звинуватив нас у виконанні замовлення.

Не те, щоб я здивований реакцією цього прокурора. Ми таке чуємо регулярно від цих любителів розкоші з мізерними зарплатами. Головне, аби в НАБУ вистачило рішучості довести справу до суду. Сподіваюсь, вже там Кулик почне хоч щось відповідати про джерела своїх доходів.

Пост Дмитра Гнапа на Facebook, друкується на Без Табу без скорочень
Без Табу

Публикации