Внаслідок російського бомбардування школи на Луганщині загинули 60 людей

08 мая, 11:32
Росія продовужє вбивати українців - фото 1
Росія продовужє вбивати українців / ДСНС

7 травня росіяни здійснили черговий воєнний злочин.

Ворог здійснив бомбрадування школи у Білогоровці, що на Луганщині.

У цей час там переховувались близько 90 людей.

У ході рятувальних робіт було врятовано декілька десятків людей - рятівники та волонтери витягли їх з-під завалів.

"Найбільш складна ситуація у смт Білогорівка, вчора там відбулось влучання снаряду в будівлю школи, що зайнялась на площі 300 квадратних метрів, найстрашніше те, що у підвалі перебувало приблизно 90 людей. Пожежу було ліквідовано, врятовано з-під завалів 30 осіб, 7 з них поранені, на жаль, 2-х осіб знайшли вже без ознак життя", - інформує пресслужба ДСНС.

Близько 60 осіб залишились під грудами завалів. Голова Луганської військової адміністрації Сергій Гайдай заявив, що шансів вижити у нещасних людей не було.

"Авіабомба потрапила до школи. На жаль, вона повністю зруйнована. І зараз працівники ДСНС розбиратимуть завали. Там було 60 людей, що ховалися від обстрілів. Але школа зруйнована повністю. Враховуючи те, що це була авіабомба, а не простий якийсь артилерійський снаряд, то коли був вибух – там була шалена температура. Звичайно, наші працівники ДСНС намагатимуться максимально швидко розібрати завали. Але дуже маленькі шанси, що там хтось залишився живим", — заявив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.


Публикации