Верховна Рада ратифікувала угоду про копалини
Підписану угоду погоджено
/ фото Юлії Свириденко
У четвер, 8 травня, український парламент дав свою згоду на мінеральну угоду з США.
За проголосували 338 народних депутатів.
Голосування за ратифікацію Угоди про копалини по фракціям та групам:
"Слуга народу": за 210 з 232
ЄС: 23/27
"Батьківщина": 22/24
"За життя": 18/21
"Голос": 12/20
"Довіра": 18/19
"Відновлення": 12/17
"За майбутнє": 10/17
Позафракційні: 13/23
Верховна Рада: 338/400
Результати голосування:

Мінеральну угоду між Україною та США було підписано у Вашингтоні в ніч на 1 травня, вона стосується 57 мінералів. У цьому документі містяться політичні параметри співпраці, а інші деталі будуть прописані у "технічній угоді" пізніше.
Наступним кроком у її імплементації мала стати ратифікація в Верховній Раді.
Інше на тему
Пенсійного дива не сталося: скільки платитимуть українцям з 1 липня та куди зникло обіцяне підвищення
08:41
Балістика над Києвом та велика гра на Близькому Сході: чим відзначилася ця неспокійна ніч
08:01
Балістика над Києвом та палаюча нафта на Кубані: чим обмінялися Україна та РФ цієї ночі
07:41
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01