Українські каноїстки вибороли срібло Олімпіади 2024
Срібний фініш для України
/ Гетті іміджес
П'ятниця, 9 серпня, принесла Україні 11 медаль на Олімпіаді в Парижі.
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібло Олімпійських ігор у каное-двійці на дистанції 500 метрів.
Українські каноїстки випередили на останніх метрах дистанції Канаду! Це друга поспіль медаль України на Олімпіадах у жіночих каное-двійках.

Загалом це вже 11 медаль для України. Наразі маємо 3 золота.
Інше на тему
Рекордний дим на сотні кілометрів: як удар по НПЗ на Кубані ламає логістику росіян
00:01
Три удари по Запоріжжю: росіяни продовжують тероризувати місто, пошкоджено житло та промзону
Вчора, 23:40
«За ці гроші вам навіть світло не проведуть»: як продаж розвалюхи на Черкащині за $3000 розсварив українців
Вчора, 23:01
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
"Кілл-зона" замість курорту: Марк Фейгін про неминучу ізоляцію Криму та втечу росіян на гумових човнах
17 червня, 14:01
«Цю війну не виграти»: як Гіркін та Z-патріоти ховають російську армію у прямому ефірі
17 червня, 13:41
Прогнози від диктатора та палаючі Ту-22М3: чому Лукашенко знову екстрено мчить до Путіна
16 червня, 09:01