Українські каноїстки вибороли срібло Олімпіади 2024
Срібний фініш для України
/ Гетті іміджес
П'ятниця, 9 серпня, принесла Україні 11 медаль на Олімпіаді в Парижі.
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібло Олімпійських ігор у каное-двійці на дистанції 500 метрів.
Українські каноїстки випередили на останніх метрах дистанції Канаду! Це друга поспіль медаль України на Олімпіадах у жіночих каное-двійках.

Загалом це вже 11 медаль для України. Наразі маємо 3 золота.
Інше на тему
ЗСУ успішно ізолюють окупований Крим і перетворюють його на острів
Вчера, 12:09
Українські ракети Flamingo "модернізували" стратегічний завод росіян у Чувашії
10 июня, 15:12
Росія вночі атакувала Чугуїв і Харків: є загиблі та поранені
09 июня, 09:53
Предложение партнеров
Коментарі
Публікації
Прожарка окупованого Півдня буде набагато глибшою, ніж торік
Україна отримала чергові 2,8 мільярда євро від ЄС
Єврокомісія оштрафувала Temu на 200 мільйонів євро
Верховна Рада провалила декриміналізацію порно
Россия угрожает тем, что и так делает четыре года