Українці збили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22МЗ

19 апреля, 12:50
 Ту-22МЗ горить у бур'яні на Кубані - фото 1
Ту-22МЗ горить у бур'яні на Кубані / РосЗМІ

Повітряні сили України здійснили 19 квітня ураження російського бомбардувальника ТУ-22М3.

19 квітня 2024 року російський стратегічний бомбардувальник Ту-22М3 піднявся в небо вбивати мирних людей в Україні, він навіть випустив по Одесі дві ракети Х-22, які мають страшну руйнівну силу та страшно неточні.

Але план росіян зазнав фіаско - обидві Х-22 вперше в історії перехопили українські ППО, а сам літак отримав у борт свою ракету. Джерела 24 каналу у ГУР МО підтвердили цей факт та заявили, що снаряд, який знищив російський Ту-22М3 - це модернізована українцями С-200, ба більше, саме ці ракети раніше знищили російські “літаючі радари” А-50У.

Ракета комплексу С-200 уразила літак Ту-22М3 з відстані 300 кілометрів, підбита машина змогла дотягнути до Ставропілля та впасти вже на території Росії. Наразі відомо, що один пілот загинув, двоє врятувалися, четвертого - шукають.

Українці збили російський стратегічний бомбардувальник Ту-22МЗ - фото 215896

Це перше успішне знищення стратегічного бомбардувальника в повітрі під час бойового вильоту протягом повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Таким чином, Росія втратила назавжди ще один інструмент терору українців. Крім того, це є також і потужний сигнал для інших руських літаків - тепер вони не можуть почувати себе безкарно. І це стосується також і представників руської “ядерної тріади”, частиною яких є літаки Ту-22М3. До речі, збитий 19 квітня літак був не один, другий після ураження колеги змушений був тікати.

24 канал

Публикации