Україна звільнила 52 захисників

29.10.2022, 18:47
Герої вже на свободі - фото 1
Герої вже на свободі / СБУ

29 жовтня Україна провела черговий обмін полоненими з РФ, у результаті якого з полону звільнили 52-х українських героїв

«Наші повертаються додому. Провели черговий обмін полонених. Вдалося звільнити 52-х наших людей – офіцерів, медиків, сержантів та солдат. Серед них – 12 бійців НГУ, включно з двома «Азовцями», 18 з ВМС, 8 з ДПСУ, 9 із ТРо, 3 воїнів ЗСУ та 2 цивільних. Додому повертаються захисники «Азовсталі», оборонці Маріуполя та люди, які рятували життя. Нам вдалося обміняти начальника хірургічного відділення військового шпиталю Маріуполя, який був на «Азовсталі» і молодого військового хірурга 65-го військового мобільного шпиталю. Ми повертаємо морпіха, дружина якого нещодавно вийшла з полону та добровольця з Маріуполя із символічним прізвищем «Москва», а ще моряка з острова Зміїний. Також будуть вдома деякі військові, взяті в полон у Чорнобильській зоні», – написав Єрмак у Telegram.

Він подякував координаційному штабу з питань поводження із військовополоненими за роботу.

«В нас ще багато роботи, але маємо важливий результат – наші вдома. Повернемо всіх», – написав Єрмак.

Відео звільнених:

У результаті обміну на рідну землю повернулися солдати та офіцери, матроси, медики. Наймолодшому звільненому нещодавно виповнилося 19 років, найстаршому - 56 років. Частина звільнених українців мають бойові поранення або хронічні хвороби.

Про те, кого Україна віддала російській стороні, голова ОП не уточнив. Раніше радник Єрмака панм Подоляк казав, що Україна може обміняти нині заарештованого директора "Мотор Січі" Богуслаєва, якого викрито СБУ як руського агента.

Радіо Свобода

Публикации