Україна вивела з ладу гордість Путіна винищувач Су-57

10 июня, 11:22
Су-57 - то гордість Путіна та велика руська скрєпа - фото 1
Су-57 - то гордість Путіна та велика руська скрєпа / РусЗМІ

Пресслужба Головного управління розвідки Міністерства оборони України 9 червня повідомила дуже добре новини.

На території аеродрому «Ахтубінськ» в Астраханській області уражено російський багатоцільовий винищувач Су-57.

«8 червня 2024 року на території аеродрому «Ахтубінськ» в Астраханській області РФ, розташованому за 589 кілометрів від лінії бойового зіткнення, уражено багатоцільовий винищувач держави-агресора Су-57», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що «про це свідчать супутникові знімки стоянки літака на ворожому аеродромі». Так, на знімках видно, що 7 червня Су-57 стоїть цілий, а вже 8-го біля нього з’явились вирви від вибуху та характерні плями пожежі, що виникла внаслідок вогневого ураження, зазначили в ГУР.

Су-57 ― найсучасніший винищувач Москви, який здатен використовувати для ударів ракети Х-59 та Х-69. На озброєнні повітряно-космічних сил Росії перебувають «лічені одиниці» вказаних бойових літаків.

Україна вивела з ладу гордість Путіна винищувач Су-57 - фото 216173

Докази ураження Су-57 від ГУР МОУ

«Ураження Су-57 – перший такий випадок в історії», – підкреслили розвідники.

Пізніше у ГУР уточнили інформацію та сказали, що уражений Су-57 могло бути два.

За попередньою інформацією, під час удару по аеродрому «Ахтубінськ» в Астраханській області РФ 8 червня уражень могли зазнати не один, а два російські винищувачі Су-57, розповів представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в етері телемарафону 9 червня.

Він повідомив, що також є інформація про загиблих та поранених серед особового складу російської армії, але не уточнив деталі.

«Су-57, не заходячи в повітряний простір України, завдають ракетних уражень саме по цивільній інфраструктурі», – зауважив Юсов.

Радіо Свобода

Публикации