Україна перетворюється на поліцейську державу

16.03.2017, 13:40
27
Луценко отримав надповноваження та стає супергенпрокурором - фото 1
Луценко отримав надповноваження та стає супергенпрокурором

Народний депутат Олена Сотник пояснює, чому прийнятий сьогодні Верховною Радою законопроект №5610 щодо змін в Кримінально-процесуальному кодексі, що посилюють прокуратуру, - це крок до створення в Україні поліцейської держави.

Зал проголосував за черговий закон, який наблизив Україну до поліцейської держави! Єдине, що вдалося вибороти Самопомочі - це виключити можливість укладання угод з терористами.

Вже завтра стануть реальністю:

- не прибуття до слідчого або прокурора на його виклик БЕЗ ПОВАЖНИХ ПРИЧИН - достатні підстава для внесення в розшук! А що таке поважні чи не поважні причини - не зрозуміло. Якщо не зрозуміло - широке поле для зловживань правоохоронцями.

- неконтрольоване затягування передачі справ в суд через можливі зловживання з наданням матеріалів справи на ознайомлення!

- безкінечні кримінальні провадження щодо осіб: на розсуд слідства передано обрахування строків кримінальних проваджень через "спеціальну математику" об'єднань , поглинань та інших маніпулятивних методів з боку правоохоронців. Зрозуміло, чому так просто генеральний прокурор раніше відмовився від продовження строків слідства до 18 місяців - тепер це можна робити значно простіше й на значно довші терміни.

- можливість удаваної угоди зі слідством для учасників організованих злочинних груп, які вчинили тяжкий або особливо тяжкий злочин. Тут можна довго дискутувати , але як на мене, укладання будь-яких угод там, де є злочини, пов'язані з насиллям, неприпустимо.

Пост Олени Сотник на фейсбуці

Без Табу
27

Публикации