У Підмосковʼї партизани підірвали 2 літаки та гелікоптер росіян

20 сентября, 12:02
Русня, як справи? - фото 1
Русня, як справи?

Головне управління розвідки Міноборони України повідомляє деталі операції за участі невідомих партизан в Росії.

На аеродромі Чкаловський у Підмосков'ї група слідчого комітету РФ розслідує диверсію, внаслідок якої 18 вересня 2023 року було суттєво пошкоджено два літаки та один гелікоптер, інформє ГУР.

Подія викликала неабияку істерику у вищих військових коридорах — на аеродромі базуються урядові літаки, так звані «літаки судного дня» та спеціальні літаки (літаки-розвідники).

У Підмосковʼї партизани  підірвали 2 літаки та гелікоптер росіян - фото 214624

Невідомими особами на аеродромі, який ретельно охороняється, було закладено вибухівку та підірвано літаки АН-148 та ІЛ-20 (обидва відносяться до 354 авіаполку спеціального призначення), а також вертоліт МІ-28Н, який до цього активно залучався до збиття ударних дронів над Московською областю.

Пошкодження літаків не дозволять розраховувати на їх швидке відновлення. У гелікоптера вибухом пошкоджено хвостову частину. Ще один АН-148, який перебував поруч з іншими на стоянці, отримав незначні ушкодження.

У Підмосковʼї партизани  підірвали 2 літаки та гелікоптер росіян - фото 214625

ГУР пише, що у русні добряче палає - нині каральними органами рф проводяться заходи з пошуку диверсантів та обмеження поширення в місцевих ЗМІ інформації про подію.


Публикации