У Криму у п'яних перегонах загинув колишній нардеп-зрадник

10.11.2022, 20:48
Черговий зрадник від'їхав - фото 1
Черговий зрадник від'їхав

У Сімферополі внаслідок ДТП загинув колишній депутат Верховної Ради України Олексій Ременюк, який після окупації півострова перейшов на бік ворога, але й до того не приховував своєї любові до русні.

Ременюк їхав на Range Rover. Його зупинили для перевірки документів, але він відчув себе віп-персоною на спробував втекти, але оскільки був "синім", то виїхав не зустрічну смугу та не впорався з керуванням. І помер, а ще потягнув до пекла пасажира.

Російські правоохоронці офіційно не повідомляють про ДТП за участю Ременюка, але інформація про смерть зрадника шириться у мережі.

Повідомлення про ДТП у ніч на 8 листопада на автодорозі «Східний обхід Сімферополя», в якому загинули 66-річний водій та 53-річний пасажир Land Rover, також опублікувало "РИА Новости Крым".

Олексій Ременюк був депутатом Верховної Ради III та IV скликань (1998—2006). У 2003 році він став співзасновником партії «Слов'янський народно-патріотичний союз». Пізніше її перейменували на «Партию політики путина», а потім — на «Русь єдиную». У 2022 році діяльність партії в Україні була заборонена.

Напередодні у ДТП загинув колаборант Кирило Стремоусов, якого росіяни призначили “заступником голови” Херсонської обладміністрації. Таким чином, почався флешмоб - щодня гинуть по зраднику. І це тільки у ДТП.

Укрінформ

Публикации