У Києві попрощались з легендарним героєм "Да Вінчі"

10 марта, 14:10
Слава герою! - фото 1
Слава герою! / Суспільне

10 березня у Києві в Михайлівському золотоверхому соборі пройшла заупокійна панахида за загиблим героєм України Дмитром Коцюбайлом, відомим усім за позивним - "Да Вінчі".

До храму на церемонію прощання з Героєм України Дмитром Коцюбайлом прийшли тисячі людей, у тому числі родичі, бойові побратими та друзі.

Також церемонію з "Да Вінчі" відвідали президент Володимир Зеленський, головнокомандувач Валерій Залужний, міністр оборони Олексій Резніков, очільник ГУР Кирило Буданов та прем’єрка Фінляндії Санна Марін, яка перебуває з візитом у Києві.

У Києві попрощались з легендарним героєм 'Да Вінчі' - фото 213239

фото - Суспільне

У Києві попрощались з легендарним героєм 'Да Вінчі' - фото 213241

фото - Україна Сейчас

Після завершення панахиди, траурна колона вирушила на Майдан Незалежності, де вже чекали сотні людей. Кортеж із тілом Героя супроводжували вигуками "Слава Україні!" та "Герої не вмирають!".

На Майдані Незалежності труну з тілом Дмитра Коцюбайла тисячі людей зустріли навколішках. Туди на прощання прибули міністр оборони Олексій Резніков, Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, керівник ГУР МО України Кирило Буданов, мер Києва Віталій Кличко.

Після завершення церемонії побратими, близькі, друзі та небайдужі, які прийшли на похорон Героя, віддали останню шану "Да Вінчі".

Герой України 27-річний Дмитро Коцюбайло, відомий за позивним "Да Вінчі" загинув 7 березня під Бахмутом.

Він очолював окремий механізований батальйон "Вовки Да Вінчі" в складі 67-мої окремої механізованої бригади.

У Києві попрощались з легендарним героєм 'Да Вінчі' - фото 213240
фото - Громадське
У Києві попрощались з легендарним героєм 'Да Вінчі' - фото 213242
фото - Суспільне

Він перебував на фронті з початку російсько-української війни. У 2014 році зазнав поранення танковим снарядом у Пісках Донецької області. Через три місяці реабілітації повернувся на фронт, де продовжив відстоювати суверенітет і територіальну цілісність України.

Суспільне

Публикации