У Києві без світла залишилися 450 000 квартир

04.11.2022, 09:53
Темрява у столиці - фото 1
Темрява у столиці / телеграм-канал ХК Київ

Через перенавантаження центрального вузла енергосистеми України вранці 4 листопада у Києві позбавлені електропостачання 450 тисяч квартир: це більше, ніж у попередні дні.

"На сьогоднішній ранок без електропостачання 450 тисяч споживачів, тобто помешкань киян. Це в півтора рази більше, ніж в попередні дні. Стабілізаційні вимкнення відбуваються через перенавантаженням центрального вузла енергосистеми країни. Звертаюся до всіх мешканців столиці: максимально економте електроенергію, бо ситуація залишається складною!", - написав мер міста Віталій Кличко.

У свою чергу, компанія ДТЕК повідомила, що в Києві відбуваються екстрені відключення світла, тож "графіки аварійних відключень, які складені раніше, наразі не актуальні".

"Енергетики ДТЕК разом зі спеціалістами НЕК "Укренерго", іншими екстреними службами й органами державної влади роблять все можливе для скорішої стабілізації ситуації", – запевнили у компанії.

У Києві та Київській області відбуваються аварійні та планові тимчасові відключення електроенергії через атаки Росії на енергетичну інфраструктуру в останній місяць. Після чергової атаки 31 жовтня відключення стали частішими, у деяких районах столиці зникає також мобільний зв'язок та інтернет.

Українська правда

Публикации